SCOOP 2009 - A hatodik játéknap összefoglalója

|

#11-es esemény: Vegyes Hold'em [6-fős asztalok]

Alacsony: $33
A 11-es esemény alacsony tétű változatának eredetileg $50,000 volt a garantált nyereményalapja, de az 5,124 nevező figyelemre méltó $153,720-ra növelte azt. A győztes golferen50, aki $18,016-t keresett (egyezkedés alapján), egy rendkívül nehéz - 85 leosztásos - heads-upban győzte le a budapesti rajosa-t. A magyar versenyző belabacsi után a második ezüst érmet szerezte meg hazánknak, mellyel $15,918-t keresett!

Közepes: $320
A közepes tétű versenyre 1,125 játékos nevezett, így a nyereményalap $337,500-ra nőtt. Közel 10 óra játékot követően állt össze a döntő asztal 6-fős mezőnye, ahol riverburn22 - kétfős alkut követően - gyűjtötte be a bajnoki címet és a velejáró $52,696-t. A második helyezett Gin777 lett.

Magas: $3,150
Az adelaide-i Andy McLEOD - a tavalyi WCOOP győzelmét követően - ismét megszerzett egy első helyet, amely ezúttal $184,000 nyereményt jelentett számára. A 247 fős mezőnyben számos élő és online sztárt láthattak a nézelődők, a verseny mégsem érte el a garantált nyereményalapot - $20,000-os overlay keletkezett. Gratulálunk Andy-nek, aki második jelentős versenygyőzelmét arra a PokerStarson!

Alacsony: $22
Összesen 3,062 játékos indult a versenyen több mint megkétszerezve a $25,000-os garantált nyereményalapot $61,240-ra. 520-an végeztek fizetős helyen és közel 10 és fél óra játékot követően a győztes is megszületett. PiMaster állhatott fel a dobogó legtetejére, amiért $9,951.50-t kapott. A második helyen Crossroads végzett, aki $7,085.47-t nyert.

Közepes: $215
A 12-es esemény közepes tétű versenyén 704-en indultak - így az $50,000 garantált nyereményalap $140,800-ra nőtt, amiből 104-en részesedtek. A bajnoki címet végül kasparov007 szerezte meg, aki a $17,500-os fődíj mellett egy SCOOP bajnoki órát is kapott.

Magas: $2,100
A Stud népszerűsége nagyon sokat esett az utóbbi években a Hold'em előretörésével, de így is 106-an neveztek erre a versenyre. 13 és fél órán keresztül folytak a küzdelmek, melynek végén megszületett az új bajnok: Gator93 $57,770-t keresett győzelmével.